Historik för Halvarsson, Birgitta (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2011-01-01 - 2011-11-17
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2011-11-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)