Historik för Martinsson, Ida (SD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2010-11-01 - 2013-05-23

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)