Historik för Engqvist, Britt (SD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2016-01-01 - 2018-06-01
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2013-03-14 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2010-11-01 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)