Historik för Mickelin, Emma (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Gode män gällande jordbruks- och skogsfrågor -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2015-01-01 - 2015-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2012-01-19 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige -
ers
2010-11-01 - 2012-01-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)