Historik för Aspenvall, Karin (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
led
2003-03-31 - 2007-03-31
Karlstads Bostads AB -
led
2001-11-02 - 2003-03-31
Karlstads Bostads AB -
led
1999-04-14 - 2001-11-01
Karlstads Bostads AB -
supp
1995-05-30 - 1999-04-13
Karlstad Garnison, samarbetsnämnd -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstads Bostads AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)