Historik för Lundberg, Heléne (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnÀmnden -
ers
2019-01-01 - 2019-01-31
Kultur- och fritidsnÀmnden -
2:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2010-11-01 - 2014-10-15
Barn- och ungdomsnÀmnden -
ers
2010-05-18 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)