Historik för Jacobsson, Bengt (m)
Nämnd/styrelsePeriod
AB Verkstadshus -
v ordf
1995-03-30 - 1997-02-20
AB Karlstads Sjöfartshus -
supp
1995-06-01 - 1996-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
1996-01-01 - 1996-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
1995-01-01 - 1995-12-31
AB Karlstads Sjöfartshus -
supp
1992-06-01 - 1995-05-31
AB Verkstadshus -
v ordf
1992-06-01 - 1995-03-29
Hamnstyrelsen -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Elevbostäder i Karlstad -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
v ordf
1994-10-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
1993-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Elevbostäder -
led
1991-07-01 - 1993-06-30
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
1992-01-01 - 1992-12-31
Fritidsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1987-07-01 - 1988-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1986-01-01 - 1987-06-30
Centrala byggnadskommittén -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)