Historik för Lindquist, Mathias (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
led Munkfors
2019-01-01 - 2019-01-30
Drifts- och servicenämnden -
1:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led Munkfors
2015-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led Munkfors
2016-01-01 - 2018-12-31
Drifts- och servicenämnden -
ers Munkfors
2010-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)