Historik för Forsberg, Georg (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Kil
2015-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
ers.Kil
2011-01-01 - 2018-12-31
Drifts- och servicenämnden -
ers.Kil
2010-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)