Historik för Lassen, Frank (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
Drifts- och servicenämnden -
led. Grums
2010-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)