Historik för Klefbom, Folke (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1999-01-01 - 1999-12-31
Räddningsnämnden -
led
1995-06-16 - 1998-12-31
Räddningsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-06-15
Räddningsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Brandstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)