Historik för Melcher, Ulla (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Bröderna Bergssons minne -
ers
1996-01-01 - 2000-12-31
Stiftelsen Bröderna Bergssons minne -
ers
1991-01-01 - 1995-12-31
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Taxeringsnämnd 1 distr -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)