Historik för Larsson, Lars (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Radiofonden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Radiofondsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Namnberedningen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
rev
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Namnberedningen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
rev
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Namnberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Namnberedningen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Socialnämnden -
suppl
1982-04-16 - 1982-12-31
Namnberedningen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1978-01-20 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)