Historik för Frödin, Göran (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Energi AB -
led
2015-03-24 - 2019-03-26
Karlstad-Hammarö överförmyndarnÀmnd -
led
2018-01-25 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2018-05-17 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2014-10-15 - 2018-10-14
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ers
2015-01-01 - 2018-05-16
Karlstads Energi AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
TĂ„san Kraft AB -
led
2011-05-06 - 2015-03-23
PensionÀrsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmndens AU -
ers
2011-01-10 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2014-05-06 - 2014-10-14
KommunfullmÀktige -
ers
2010-11-01 - 2014-05-05
Mariebergsskogen AB -
supp
2008-10-16 - 2011-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)