Historik för Sandström, Karl (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2018-04-08 - 2018-10-14
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2011-01-01 - 2015-12-31
Miljönämnden -
led
2009-02-12 - 2014-12-31
Naturvårdsrådet -
ers
2008-09-18 - 2014-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2009-05-14 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)