Historik för Kindberg, Krister (KD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmndens AU -
ers
2011-01-26 - 2014-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2008-04-17 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)