Historik för Larsson, Johanna (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnämnden -
ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2012-04-30 - 2018-12-31
Region Värmland kommunalförbund -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2013-05-02 - 2018-12-31
Stiftelsen Karlstads scoutkårs scouthem -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Stiftelsen Karlstadshus -
ers
2011-04-01 - 2015-03-30
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ordf
2012-04-30 - 2014-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämndens AU -
ordf
2012-04-30 - 2014-12-31
Samordningsförbundet Samspelet -
led
2012-06-18 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2010-12-28 - 2014-10-14
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2011-01-01 - 2012-05-24
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2011-01-26 - 2012-05-24
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2008-01-24 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)