Historik för Johansson, Jurga (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och Stadsnät AB -
led
2011-04-12 - 2019-03-26
Miljönämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Valberedningen -
ers
2010-11-01 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2014-10-14
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2008-01-24 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)