Historik för Wulfstrand, Emmeli (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
supp
2011-04-13 - 2015-03-23
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-11-08 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstads Parkerings AB -
supp
2008-02-21 - 2011-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)