Historik för Redin, Pia (MP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2011-05-26
Barn- och ungdomsnÀmnden -
ers
2007-11-08 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ers
2009-01-01 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)