Historik för Karlberg, Petra (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
2:e v ordf
2011-01-01 - 2012-01-19
Vård- och omsorgsnämndens AU -
2:e v ordf
2011-01-26 - 2012-01-19
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2007-10-11 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)