Historik för Hasselström, Åke (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2015-09-17 - 2018-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-04-04 - 2015-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)