Historik för Nasr, Jassin (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2011-01-01 - 2012-08-23
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2011-01-01 - 2012-08-23
Kommunfullmäktige -
ers
2011-04-08 - 2012-06-17
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2010-03-25 - 2010-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-04-04 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)