Historik för Soltani, Ali (MP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2012-03-15 - 2016-01-01
Barn- och ungdomsnÀmnden -
ers
2015-02-19 - 2015-11-19
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
ers
2015-01-01 - 2015-02-19
StadsbyggnadsnÀmnden -
ers
2011-09-22 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmndens AU -
ers
2012-03-15 - 2014-12-31
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2007-04-04 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)