Historik för LönegÄrd, Anders (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
FritidsnÀmnden -
ers
1995-04-21 - 1998-12-31
FritidsnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
FastighetsnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
FritidsnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
FritidsnÀmnden -
led
1988-06-17 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
FritidsnÀmnden -
supp
1986-01-01 - 1988-06-16

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)