Historik för Bill, Thomas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2012-03-01 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2008-08-30
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
led
2007-01-01 - 2008-08-21
Kommunfullmäktige -
ers
2007-10-29 - 2008-08-21
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2004-04-21 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämndens AU -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämd -
led
2003-01-01 - 2005-04-21
Socialnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Socialnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Socialnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)