Historik för Lindeby, Sanna (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2010-11-18
Kommunfullmäktige -
ers
2007-05-25 - 2010-10-31
Kommunstyrelsen -
ers
2007-10-11 - 2010-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)