Historik för Persson, Leif (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2010-11-01 - 2011-05-27
Kommunfullmäktigeberedning -
ers
2011-01-01 - 2011-05-26
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2011-05-26
Karlstads Bostads AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2008-11-13 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)