Historik för Rudberg, Anna-Lena (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogen AB -
supp
2015-03-24 - 2019-03-26
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Karlstad
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2014-10-15 - 2018-10-14
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)