Historik för Stigsdotter Tamás, Birgitta (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
ers
2016-05-12 - 2018-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2015-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)