Historik för Larsson, Berit (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Räddningsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1996-05-23
Räddningsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)