Historik för Thuresson, Christoffer (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2016-05-12
Kommunfullmäktige -
led
2014-05-06 - 2016-03-17
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2011-01-01 - 2016-03-17
Kultur- och fritidsnämndens au -
led
2015-01-01 - 2016-03-17
Stiftelsen Karlstads scoutkårs scouthem -
ers
2011-01-01 - 2016-03-15
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2010-11-01 - 2014-05-05
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2009-09-24 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)