Historik för Greek, Anneli (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2012-03-01 - 2012-10-17
Miljönämnden -
led
2009-08-27 - 2011-12-15
Naturvårdsrådet -
ers
2007-01-01 - 2011-12-15
Miljönämnden -
ers
2007-09-13 - 2009-08-26

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)