Historik för Frykberg, Kristina (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämndens AU -
led
2007-01-24 - 2010-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2007-01-01 - 2010-03-25

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)