Historik för Wreifors, Marianne (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och StadsnÀt AB -
led
2011-04-12 - 2020-02-19
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2001-12-12 - 2018-12-31
ValnÀmnden -
1:e v ordf
2018-11-01 - 2018-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
ValnÀmnden -
ordf
2018-08-16 - 2018-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
2015-09-30 - 2018-10-14
ValnÀmnden -
v ordf
2011-01-01 - 2018-09-30
KommunfullmÀktigeberedning -
ers
2012-11-22 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2006-11-01 - 2014-10-14
Karlstads ElnÀt AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Ordförandegrupp -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
ValnÀmnden -
ordf
2003-01-01 - 2010-12-31
ValnÀmnden -
v ordf
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
ValnÀmnden -
ordf
1999-01-01 - 2001-11-01
Stiftelsen Machels GĂ„va -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
ValnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
GymnasienÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Machels GĂ„va -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
led
1989-11-17 - 1991-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
supp
1989-01-01 - 1989-11-16
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
suppl
1987-04-23 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)