Historik för Larsson, Per (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2014-01-01 - 2014-01-16
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2011-01-01 - 2013-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2013-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)