Historik för Axinger, Rickard (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
led
2011-04-12 - 2019-03-26
Stiftelsen Värmlands Museum -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2010-12-28 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Värmlands Museum -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
AB Karlstads Studentbostäder -
led
2011-04-12 - 2011-05-31
Miljönämnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)