Historik för Hedlund, Bror (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31
Fritidsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)