Historik för Jonasson, Marianne (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2015-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2008-05-15 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)