Historik för Lundberg, John (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)