Historik för Johansson, Jesper (MP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
led
2007-10-11 - 2011-03-31
Ordförandegrupp -
ordf
2007-01-01 - 2010-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ordf
2007-02-15 - 2010-09-01
RÄdet för funktionshindrade -
led
2007-01-01 - 2010-08-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ordf
2007-02-15 - 2010-08-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ers
2007-01-01 - 2007-02-14

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)