Historik för Nilsson, Esteri (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Gode mÀn gÀllande tÀtortsförhÄllanden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
supp
2015-03-31 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2012-07-02 - 2018-10-14
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnds AU -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2008-12-10 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)