Historik för Johansson, Mikael (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
led. Kil
2010-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led. Kil
2007-01-01 - 2018-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
Led. Kil
2007-01-01 - 2010-12-31
Krisledningsnämnd -
ers.Kil
2006-05-18 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)