Historik för Hulling, Per (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktigeberedning -
ers
2011-11-17 - 2014-12-31
Valberedningen -
ers
2006-11-02 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
led
2006-11-01 - 2014-10-14
AB Karlstads Studentbostäder -
ordf
2007-03-31 - 2011-03-31
Ordförandegrupp -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2009-05-14
Miljönämnden -
led
2007-01-01 - 2009-02-12

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)