Historik för Karlsson, Elof (-)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2010-10-05 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2010-10-04

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)