Historik för Oscarsson, Martin (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Miljönämnden -
ordf
2007-01-01 - 2014-12-31
Miljönämndens AU -
ordf
2011-01-26 - 2014-12-31
Ordförandegrupp -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2006-11-01 - 2014-10-14
Värmlands läns Kalkningsförbund -
led
2011-01-01 - 2013-06-17
Kommunfullmäktigeberedning -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Miljönämndens AU -
ordf
2007-01-31 - 2010-12-31
Valnämnden -
led
2007-01-01 - 2007-10-11

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)