Historik för Svensson, Tomas (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämndens AU -
ers
2011-01-10 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2012-01-19 - 2014-10-14
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2003-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2010-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)