Historik för Johansson, Jan (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2006-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1986-11-20 - 1987-01-15
Skolstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1987-01-15
Personalnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1983-12-16 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)