Historik för Andersson, Maria (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2014-12-31
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2007-05-10

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)