Historik för Widqvist, Stefan (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Invandrarnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1993-03-18
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)